Go to content Go to menu

Ocena zdolności kredytowej

środa, październik 19, 2016

Rzetelna ocena zdolności kredytowej to klucz do sukcesu jeśli chodzi o kredyt gotówkowy. Nie każdy jest w stanie ubiegać się o taki kredyt, ponieważ jego zarobki często nie są dostatecznie wysokie, aby bank przychylnie rozpatrzył wniosek kredytowy. W takiej sytuacji warto postarać się o lepszą pracę lub żyranta, z pomocą którego być może przyznana będzie nam pomoc finansowa na krótki termin. Nie jest to jednak pewne, dlatego nie należy robić sobie złudnych nadziei, a udać się na szczerą rozmowę z bankierem, aby mieć pewność na czym stoimy w danym momencie.

Stabilność zatrudnienia

Przy ocenie zdolności kredytowej ważnych jest kilka elementów, wśród których należy wymienić przede wszystkim stabilność zatrudnienia. Dzięki temu nasza zdolność kredytowa może okazać się wysoka, bo wiadomo, że banki lubią osoby, które posiadają pracę na pełen etat i umowę na długi okres czasu. Wtedy zachodzi pewność, że taka osoba jest godna zaufania i bank przyznaje zainteresowanemu kredyt, na którym mu zależy. Oczywiście nie dzieje się tak w każdym przypadku, co należy mieć na uwadze, bo niekiedy samo zatrudnienie niestety nie wystarczy.

Wysokie zarobki

Jednym z najważniejszych elementów podczas starań o kredyt jest udokumentowanie swoich zarobków. Wypełniając wniosek kredytowy należy o tym oczywiście pamiętać, dlatego takie zaświadczenie o dochodach należy sobie załatwić możliwie jak najszybciej, aby przedstawić je podczas rozmowy bankierowi, co wyjdzie nam na zdecydowany plus. Posiadając wysokie zarobki trzeba być dobrej myśli, bo istnieją wtedy naprawdę duże szanse na to, iż kredyt gotówkowy zostanie nam przyznany.

Mała zdolność kredytowa

Osoby posiadające małą zdolność kredytową nie powinny załamywać rąk, tylko szukać dla siebie alternatywnych rozwiązań. Wyjściem z opresji może okazać się przede wszystkim pozyskanie żyranta, który będzie mógł z nami podpisać umowę kredytową, wtedy taka zdolność kredytowa momentalnie wzrośnie, a to jest dla banku najistotniejsza informacja. Widać wyraźnie, że istnieje wiele sposobów na pozyskanie wsparcia finansowego z banku, dlatego też trzeba wykazać się w tym zakresie odrobiną kreatywności oraz starań, a na pewno dopniemy celu i poprawimy swoją sytuację finansową, ale kredyt należy zwrócić w wyznaczonym terminie.

Dla kogo kredyty na dowód

piątek, sierpień 19, 2016

Kredyty na dowód są ciekawą ofertą, przygotowaną przez banki celem pozyskania Klientów zainteresowanych niewysokimi kwotami, które można pozyskać w maksymalnie prosty sposób. Obecnie nadeszły czasy, w których żyjemy szybko, szybko działamy, a nawet pracujemy szybko pod dużą presją. Dlatego też kiedy zajdzie potrzeba sięgnięcia po wsparcie finansowy i zaczynamy się rozglądać za kredytem, to też chcemy go otrzymać szybko, bez zbędnych formalności.

Wymagania Klientów rosną z każdym dniem i bankom nie pozostało nic innego jak się do nich dostosować. Reakcją na te potrzeby było właśnie wprowadzenie do sprzedaży kredytów udzielanych na podstawie wyłącznie dowodu osobistego, bez konieczności dostarczania innych dokumentów, jak choćby zaświadczeń o zarobkach.

Banki dedykują kredyty na dowód określonym kategoriom Klientów, aczkolwiek może z nich skorzystać nieomal każdy, pod warunkiem, że nie widnieje w żadnym z rejestrów dłużników. Początkowo oferta kredytów udostępnianych na dowód została przygotowana przez banki z myślą o trzech kategoriach klientów, co oczywiście obecnie uległo zmianie.

1. Osoby mające problemy z uzyskaniem zaświadczenia

Do tej kategorii można zaliczyć Klientów mających problem z uzyskaniem zaświadczenia o zarobkach z powodu pracy w firmie sieciowej, której centrala znajduje się z znacznej odległości. Praca w filli takiej firmy może powodować trudności z uzyskaniem zaświadczenia o zatrudnieniu, a jeżeli już, to wymaga to czasu, którego nam zwykle brakuje

2. Klienci znani bankowi

Drugą kategorię Klientów dla, których udostępniany jest kredyt na dowód tworzą osoby zaliczane przez bank do tak zwanej grupy małego ryzyka. Są to osoby znane bankowi, które uprzednio korzystały z jego usług na przykład otwierając konto osobiste lub lokatę, czy też w inny sposób były związane z bankiem. Klienci tak zwanego niskiego ryzyka (gwarantujący wysoką spłacalność), poza uproszczonymi procedurami mogą dodatkowo liczyć na inne profity, takie jak niższa prowizja czy zredukowane oprocentowanie, czego nie uzyskają Klienci zaliczeni do innych kategorii.

3. Klienci zewnętrzni

Zewnętrzni klienci banku mogą również otrzymać kredyt na dowód, jednakże w ich przypadku jako, że nie są on znani bankowi najczęściej wymagane jest spełnienie pobocznych warunków im stawianych. To jaki warunek zostanie postawiony zależy oczywiście od banku, ale najczęściej kończy się na tym, że należy skorzystać z ubezpieczenia spłaty kredytu, po najtańsze oferty wejdź na http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Duże zainteresowanie kredytem gotówkowym nikogo nie powinno zaskakiwać dlatego, że jest to oferta kusząca obok której trudno jest przejść obojętnie. Nadszedł interesujący okres, jeśli chodzi o finanse i w tym przypadku nie pozostaje nic innego, jak tylko wedle swojej potrzeby skorzystać z takiego rozwiązania. Oczywiście kluczową rolę odgrywa tu samo podejście osoby zainteresowanej, czy na pewno jest świadoma danej oferty. Każda propozycja gotówkowa ma swoje cechy wyróżniające i to właśnie wedle tych wskazówek, zaleca się kierować. Każda propozycja finansowa cechuje się czymś innym, a więc zwyczajnie nie pozostaje nic innego, jak tylko właśnie zdecydować się na rozsądną analizę. Bardzo dużo mówi się o pozytywach, jak i negatywach kredytów gotówkowych, czyli jednak przez brak wiedzy można narobić sobie olbrzymich kłopotów. Podejmowanie zbyt szybkich oraz gwałtownych kroków bardzo często może okazać się fiaskiem, a takie podejście absolutnie nie powinno być na miejscu. Nikt nikogo nie goni, zatem należy na spokojnie przejść do tego tematu, by w konsekwencji móc stwierdzić, że jednak dana inwestycja należy do udanych. Kredyt gotówkowy, dawniej nie można było liczyć na takie inwestycje, ale skoro ten poziom finansowy poszedł tak do góry to należy z niego korzystać.

Trzeba zdawać sobie sprawę, że osoba, która wybiera kredyt gotówkowy automatycznie staje się tzw. kredytobiorcą. Jest to klient, który zobowiązany jest do wyregulowania zadłużenia w określonym na umowie terminie. Trzeba przestrzegać wszystkich warunków, w innym przypadku można narazić się na przykre konsekwencje. Podejmowanie się inwestycji związanych z pieniądzem wiąże się z ryzykiem, szczególnie kiedy na taką usługę decyduje się osoba nierozsądna, która nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Kredyt gotówkowy to nie jest żadna zabawa, dlatego zaleca się przeanalizować poniższe wiadomości dla własnego bezpieczeństwa:

Kredyt gotówkowy na dowolny cel na pewno jest wart uwagi, każdy może przecież zdecydować się na to rozwiązanie. Najważniejsze jest jednak dostarczenie wymaganych dokumentów wiarygodności, a jest to weksel in blanco, poręczenie osób trzecich i zaświadczenie o ubezpieczeniu. Każdy może się zdecydować na to komfortowe rozwiązanie finansowe, również osoby starsze. Senior w obowiązku ma w terminie dostarczenie ostatniego wycinka emerytury jak też zaświadczenie z ZUS. Pieniądze można gospodarować wedle życzenia, to już od kredytobiorcy zależy jak wyda swój kapitał. Dobrze kiedy te kroki są przemyślane, tak by kredyt gotówkowy na dowolny cel był przeznaczony pomyślnie i z głową. Kredyt na rachunek bieżący to gwarancja oszczędności czasu. Bank w tym przypadku zobowiązany jest sprawdzić historię podanego konta, jeśli tylko jest w porządku można liczyć na pieniądze. Karta kredytowa także budzi spore zainteresowanie, chociaż charakteryzuje się rygorystycznymi warunkami. Tutaj pieniądze przelane są na podane konto i klient ma do niego dostęp, ale w określonej sumie. Jest to limit dzienny, dzięki czemu kredytobiorca nie może wydać zbyt pokaźnej sumy jednorazowo. Klienci preferują to rozwiązanie, bo niczym nie ryzykują.

Rozmów jest sporo na temat kredytów gotówkowych, bo jednak jest to atrakcyjna oferta finansowa. Najważniejsze jest samo podejście osoby zainteresowanej, bo kiedy jest tak konsekwencja i świadomość usług wtedy i ogromne prawdopodobieństwo ciekawej inwestycji. W razie jakichkolwiek pytań to nic nie stoi na przeszkodzie, by poszerzyć swoją wiedzę. Cały wynik realizacji zależy od osoby zainteresowanej, warto o tym pamiętać.

Kredyty gotówkowe

środa, kwiecień 6, 2016

Kredyty gotówkowe to pojęcie dziś doskonale znane przez wiele osób, to pojęcie, które nie jest już tylko dziwnym i bliżej niezidentyfikowanym określeniem, ale jest czymś, co dla wielu Polaków znaczy bardzo wiele. Jednak, że są osoby, które nie do końca pojmują to, czym jest kredyt gotówkowy, sa też i takie osoby, które w jakimś stopniu rozumieją owe pojęcie, ale jest to rozumowanie błędne i nie zgodne z rzeczywistością. Dlatego też teraz zatrzymajmy się na chwilę, nad kredytami gotówkowymi, i odpowiedzmy sobie, czym one są i jak właśnie powinniśmy je postrzegać i rozumieć. No, więc kredytami gotówkowymi nazwiemy każdy kredyt, który w całości jest wypłacany tylko i wyłącznie gotówką, to też pieniądze trafiają bezpośrednio do naszych rąk a później zapewne i do portfela, ale ten fakt, że są w całości wypłacane tylko i wyłącznie gotówką, sprawia, że mogą być one nazwane kredytami gotówkowymi. Czyli widzimy, że kredyty gotówkowe to pewna grupa kredytów, nie mniej jednak jest ona nie zwykle zróżnicowana, kredyty gotówkowe nie są takie same, one się od siebie różnią, na wielu płaszczyznach. Do takich różnic możemy zaliczyć chociażby różnego rodzaju oprocentowanie, różny czas spłaty owych kredytów, to ważne, ponieważ dzięki temu zróżnicowaniu mogą one docierać do szerszego grona odbiorców, a co za tym idzie, większa liczba kredytobiorców może skorzystać z dobrodziejstw płynących z kredytów gotówkowych, ponieważ te kredyty to duży plus dla każdego.

Pozytywne strony są liczne, musimy mieć jedynie świadomość tego, że kredyt gotówkowy to przede wszystkim dodatkowe pieniądze, a dodatkowe pieniądze to dodatkowe możliwości. W dzisiejszych czasach dodatkowe możliwości to dodatkowe szanse na polepszenie naszego życia i życia naszych rodzin oraz najbliższych.

Reasumując ten ważny temat nie pozostaje nic innego jak tylko mocno zachęcić każdego Polaka i każdą Polkę, do tego by sięgać po kredyty gotówkowe, do tego by ułatwiać sobie życie, ponieważ kredyty gotówkowe mają tę realną moc, dzięki, której będziemy mogli odmienić nasze życie na lepsze, a o to ostatecznie w życiu chodzi, o zmiany na lepsze, o dążenie do lepszego jutra. To też nie czekajmy i sięgajmy po kredyty gotówkowe.

Sens kredytów gotówkowych.

czwartek, luty 11, 2016

Kredyty gotówkowe pojęcie dziś ogólnie znane i bardzo dobrze rozumiane. Społeczeństwo Polskie zaakceptowało kredyty gotówkowe, i zaufało im, co jest bardzo dobra wiadomością. Przyszłość przed kredytami gotówkowymi rysuje się w jasny i pozytywnych barwach to też banki i kredytobiorcy mogą spać spokojnie. Oczywiście to, że kredyty gotówkowe cieszą się dziś tak dużą popularnością i zaufaniem nie jest przypadkowe. Przez te wszystkie lata Polacy przekonali się w pełni do tych kredytów i stąd właśnie rodzi się owa popularność oraz zaufanie. Nim jednak przejdziemy dalej, najpierw odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie, a mianowicie to, czym jest w zasadzie kredyt gotówkowy. Oczywiście większość osób to wie, niestety nadal są i takie osoby, które do końca nie rozumieją tego tematu lub po prostu rozumieją go błędnie. To też dobrze jest jasno i klarownie napisać, czym ów kredyt jest. No, więc kredyty gotówkowe są grupą różnego rodzaju kredytów, które łączy jeden bardzo ważny wspólny mianownik, a mianowicie fakt, że są wypłacane w całości gotówką i tylko i wyłącznie gotówką. Owe gotówkowe kredyty różnią się między sobą wysokością oprocentowania, które waha się od jednego procenta wzwyż, oraz chociażby czasem spłaty, który waha się od kilku miesięcy do nawet i paru lat. Dobrym przykładem kredytu gotówkowego będzie kredyt studencki tak dziś popularny i cieszący się ogromnym zaufaniem wśród Polaków. Dla uzupełnienia pełni podstawowych informacji o świecie kredytów, należy dodać, że istniej druga grupa kredytów, i są to kredyty bezgotówkowe. Czyli chociażby taki przypadek gdzie pieniądze są w całości przelewane na nasze konto bankowe. Teraz, kiedy już posiadamy podstawowe informacje o kredytach gotówkowych, ale i nie tylko, możemy przejść dalej, i zastanowić się na sensem kredytów gotówkowych.

Kredyty gotówkowe mają ogromny sens, ponieważ potrafią w realny i rzeczywisty sposób zmienić nasze życie, wielu Polaków i Polek już się o tym przekonało. Kredyty gotówkowe to przede wszystkim dodatkowe pieniądze i tak też powinniśmy je postrzegać, a dodatkowe pieniądze to oczywiście dodatkowe możliwości, a dziś możliwości są bardzo ważne, ponieważ dobrze wykorzystane zmienią nasze życie i życie naszych rodzin na lepsze. Takie możliwości to chociażby zainwestowanie pieniędzy w nasza firmę, by się szybciej rozwijała i przynosiła większe dochody, lub po prostu założenie od nowa własnej działalności gospodarczej. Można także, dokonać remontu naszego mieszkania czy domu, można tez pieniądze pozyskane z tytułu kredytu gotówkowego przekazać na inny cel, ważne by to robić z głową i rozsądkiem, wówczas możemy być pewno, że wszystko będzie dobrze.

Reasumując temat należy wyraźnie zaznaczyć, że kredyty gotówkowe mają sens mało tego, często nadają sens naszemu życiu i naszej egzystencji, a to bardzo ważne, bo dzięki temu chcemy żyć i działać, realizować się po przez nasze działanie.