Go to content Go to menu

Naprawa historii kredytowej jest dynamicznym procesem nakłaniającym do przejęcia kontroli nad swoim życiem kredytowym. Jeśli będziesz kontynuować ją w przemyślany i metodyczny sposób jesteś skazany na sukces. A gdy tylko proces naprawy kredytowej zacznie przynosić efekty zobaczysz jak twoje stare życie zanika i zaczyna się nowe z opcją dobrego kredytu, nadzieją finansową dla ciebie i twojej rodziny. Czas na nowe perspektywy!

Wykorzystaj każdy dzień

Uruchom program naprawy kredytowej poprzez budowanie pozytywnego kredytu. Nie czekaj kolejnych siedem lat w nadziei, że złą historia kredytów zniknie, zanim będziesz mógł uzyskać szansę na nowy początek. Zrób to teraz. Zabezpieczone karty kredytowe są idealnym sposobem rozwijania szansy na zdrowy nowy kredyt. Oferują one niskie środki kosztowe i co ważniejsze, te małe karty zabezpieczone przedkładają tak samo cenny wynik jak opcje kredytów niezabezpieczonych.

Gdzie je znaleźć?

Istnieje wiele punktów kredytowych dostępnych w Internecie. Można je dostać z biura kredytowego, można dostać je od różnych dostawców i sprzedawców. O dziwo, żaden z tych punktów nie jest taki sam, poszczególne warunki różnią w zależności od poszczególnych kredytodawców, gdy pochodzą oni do przeglądu twojego wniosku kredytowego. W większości przypadków, te wyniki nie są nawet zbliżone do tych, które faktycznie można dostać u sprawdzonych kredytodawców. Kredytodawcy używają swoją własną ocenę – jest to ich sposób punktacji, która ma znaczenie do ogólnego projektu naprawy kredytowej.

Moc pozytywnych kredytów

Model punktacji generuje prawdziwy wynik kredytowy i opiera się na wszystkim, co pojawia się w raporcie kredytowym. Twój sukces kredytowej naprawy zależy od zrozumienia znaczenia pozytywnego zaliczenia tych kredytów. Negatywne informacje mogą wpływać na to, że twój wynik pójdzie w dół, dlatego trzeba mieć liczne pozytywne informacje na temat raportu w celu wykazania że jesteś zdolny do pilnowania odpowiedzialnych terminowych płatności w każdym miesiącu. Najlepszym sposobem, aby to wykonać jest działać tj. płacić za pomocą kart kredytowych. Zdobądź taką kartę nastaw się na sukces. Ale musisz zrobić to dobrze.

Korzystanie z karty w prawidłowy sposób

Model punktacji jest zaprogramowany tak, aby zidentyfikować szeroki zakres różnych poziomów użytkowania karty. Im więcej dostępnego salda używasz, tym bardziej punktacja zmniejszy twój wynik. Na tej podstawie każdy z kredytodawców może ocenić potencjalne ryzyko pożyczania pieniędzy, im wyższy bilans - tym niższy wynik będzie. Jeśli naprawdę chcesz zrobić dobre wrażenie na kredytodawcach musisz utrzymać równowagę poniżej 20 procent limitu karty. Gdy masz już za sobą fazę przebudowy programu naprawy kredytowej, teraz jest czas, aby zaatakować wszystkie z wątpliwych negatywnych elementów w swoim raporcie kredytowym. Nie popełnij błędu i nie wierz w nieomylność biur kredytowych. Ponad trzy czwarte wszystkich raportów kredytowych zawiera błędy. Ogromna część tych błędów jest w stanie zaważyć na ocenie kredytowej w znaczący sposób. Musisz stanąć w obronie swoich praw i przygotować się do walki. Teraz jest czas, aby zbadać każdy wiersz raportu kredytowego oraz przygotować się do wysyłania listów roszczeń do biur kredytowych.

Cierpliwość i prostota

Proces ten wymaga zarówno zdrowego rozsądku i cierpliwości. Biura kredytowe będą przetwarzać żądania te bardzo niechętnie, więc należy spodziewać się oporu. Musisz powtarzać żądania, dopóki nie zdecydują się podjąć odpowiednie badania. Biedni przepracowany urzędnicy, które przetwarzają te wiadomości będą mieć dla ciebie zaledwie kilku sekund.